LC Fiber Optik Adaptör Dişi SC-ücretsiz Nakliye LC Erkek Melez Optik Adaptör SC

₺95.01

SKU: m7469
Sosyal medyada paylaşım :

Etiketler: lc telefon, toshiba için laptop adaptörü, adaptör telefon, Ucuz lc telefon, Toshiba, yüksek Kaliteli adaptörü dizüstü, Çin adaptörü telefonu firmaları.

LC Fiber Optik Adaptör Dişi SC-ücretsiz Nakliye LC Erkek Melez Optik Adaptör SC

(Erkek) tipi fiber optik hibrid adaptörü düzenlenmiş bir tür fiber-bu(Kadın) SC, LC yapıştırma ve fiber optik arasındaki bağlantı işlemi tabi ki adaptör gömülü.

Özelliği:

1000 kez yeniden kullanılabilir

Yüksek hassasiyet ve iyi uyumluluğu

Yüksek güvenilirlik ve istikrar

Özellikler:

1. (Erkek)SC, LC(Kadın) hibrid bağdaştırıcı türü:

2. Fiber tyle: SM ya da Fiber.

3. (Db) ekleme Kaybı: Az 0,50

4. 0.38 den(db) tekrarlama: Daha fazla

5. Değiştirilebilirlik(db): daha Az 4m

6. Kol Soket Malzeme: Zirkonyum dioksit seramik

7. +75C çalışma sıcaklığı: -25 C.

8. +75C depolama sıcaklığı: 25 cl.

Parametre

Birim

LC erkek SC kadın

SM

PC/UPC/APC

Ekleme Kaybı (Tipik)

dB

0.2 r

Geri Dönüş Kaybı

dB

60 ≥

Değiş tokuş

dB

0.2 r

Tekrarlanabilir

dB

0.2 r

Dayanıklılık

Zaman

1000 >

Çalışma Sıcaklığı

°C

75 -40~

Depolama Sıcaklığı

°C

85 -45~

Paket Boyutu 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
Paket Ağırlık 0.15kg (0.33lb.)
Ünite Tipi parça
Marka Adı AUA
Model Numarası LC-SC

Değerlendirmenizi yazın!


Ayrıca gibi olabilir

20KM 1 Çift fiber RS 232 / optik kedi / endüstriyel / Yıldırım dalgalanma / 232 Fiber Optik alıcı-Verici çift fiber Singlemode SC
Açıklamaları Bu daha fazla işlev ve ekonomi RS-232 arayüzü fiber optik modem bir tür. MPİ denetleyicisi, ANA bilgisayar veya SCADA bağlamak için en iyi seçimdir. Transfer ortamı olarak fiber Optik kullanılan sistemin transfer fonksiyonunu artırmak. Scurviness ortamı altında grev etkili menace çekimser haberleşme cihazları, dalgalanma, elektromanyetizma

₺323.67

Ücretsiz Kargo 10 adet 8 APC çok 0.9 mm SM Çelik Boru 1x8 Mini Blockless SC/Fiber Optik PLC Splitter Port/
Ücretsiz Kargo 10 adet 8 APC çok 0.9 mm SM Çelik Boru 1x8 Mini Blockless SC/Fiber Optik PLC Splitter Port/ Özellikleri *Mükemmel Mekanik,Küçük Boyutu *Yüksek Güvenilirlik *Düşük ekleme Kaybı ve düşük Kutuplaşma Bağımlı kaybı *Yüksek kanal sayıları *Mükemmel Çevresel Kararlılık ve Yaygın olarak

₺847.38

T VFL Optik Kablo Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Güç Ölçer
10 MW Görsel Hata Bulucu Fiber Optik Güç Ölçer Giriş: Mini tutamak optik güç ölçer, fiber optik ölçüm daha meydan karşılamak için yeni tasarlanmış bir araçtır. Giriş optik gücü ölçmek için Yedi dalga boylarında çalışır. Çok gelişme diğer birçok marka geliştirme sırasında atıfta sonra yapılır. Son derece kullanıcı

₺413.07 ₺384.15

200 Zırhlı kablo Fiber Patch Cord ,LC, LC ,LC-LC,SM, ya da, çift Yönlü
Özellikleri Dış SICAKLIK ceket altında paslanmaz çelik boru ve metal örgü Koruma için Mikro çapında paslanmaz çelik boru Çekme dayanımı, basınç, kemirgen ısırık yüksek direnç İnşaat tarafından zarar olmadan İletim güç sağlamak ve ek zayıflama önlemek Yok sert çevre tarafından fiber optik önlemek Yok

₺1 261.26

Ücretsiz Kargo 10 adet SC-SC Singlemode KELUSHİ Tek Çekirdek Bağlanma Araçları SANAYİ 3.0 mm Pigtail Fiber Optik Kablo 3meters
Ücretsiz Kargo 10 adet SC-SC Singlemode KELUSHİ Tek Çekirdek Bağlanma Araçları SANAYİ 3.0 mm Pigtail Fiber Optik Kablo 3meters ---Düşük yerleştirme ve geri yansıma ÇEKİRDEK Uygulamaları: OPTİK; Aktif cihaz fesih; Telekomünikasyon ağları; Metro; Yerel Alan Ağları; Veri işleme ağları; Test ekipmanları; Öncül yükleme kaybı ---İyi değiş

₺120.23

Yönetilmeyen 8 port 10/sn DIN Ray Montajlı Endüstriyel Ethernet RJ-45 konnektör Şalteri
8 port 10/100M Yönetilmeyen DIN Ray Endüstriyel Ethernet Switch, RJ-45 konnektör Monte Boyutlar Ürün Resimleri DIN Ray Montaj

₺1 106.36 ₺1 051.04

EMC 038-003-085 MİKRO DB9 RJ12 SPS akü Kablosu WinC 43WK2013
SeeMe Co Hoşgeldiniz. Toptan LTD İndirim? Daha fazla parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. Daha fazla bilgi veya teknik soru için, SeeMe hizmet temas kurmaktan çekinmeyin.

₺102.23

Atık fiber kutusu Yüksek Hassasiyetli Fiber Cleaver Optik Konnektör FC İle 10 ADET/LOT-Fiber Optik Cleaver,3 G Kullanılan 6
Hassas kesme aletleri için ekonomik Fiber Cleaver tek lif, bu kesici hem 250µm kaplı lif için de geçerlidir, ama aynı zamanda 900µm kaplı fiber için geçerlidir. Kesme daha doğru, özel bir beceri. 16mm 10 için kesme uzunluğu: 0.9 mm fiber; 9 0,25 mm fiber-16mm Fiber paket çapları: 125µm Kaplamalı dış çapı: 0.25 & 1.5

₺1 659.65 ₺1 576.66

16 Kanal Video Fiber Optik Medya CCTV -16 BNC RS 485 Data Verici Alıcı Tek modlu 20Km 19 inç Raf Dönüştürücüleri
16 RS 485 veri -1Pair Video Fiber Optik Dönüştürücüler Kanal Yüksek Kalite / Yüksek Performans / Fabrika fiyat Wholsales. 100,000 saat * MTBF, hatalar Arası Ortalama Süre ), Güvenle Satın al! 20Km (0~) varsayılan gemi tek modlu sürümü. 2Km (0~) çok özelleştirmek için kullanılabilir, gerekirse, sipariş önce bizimle irtibata

₺1 099.05 ₺1 044.10

CCTV Gözetim sistemi İçin 2 KANALLI Video Fiber Optik Medya Dönüştürücüler -2 BNC RS 485 Data Verici Alıcı Tek modlu 20Km
RS 485 veri -1Pair ile 2 Kanal Video Fiber Optik Dönüştürücüler Yüksek Kalite / Yüksek Performans / Fabrika fiyat Wholsales. 100,000 saat * MTBF, hatalar Arası Ortalama Süre ), Güvenle Satın al! 20Km (0~) varsayılan gemi tek modlu sürümü. 2Km (0~) çok özelleştirmek için kullanılabilir, gerekirse, sipariş önce bizimle irtibata

₺501.58 ₺411.30

ER-10 elektrotlar T-39 T-71C T-81 C Tipi-39 T - 600 C T-400 Tip - 71c Türü - 81 C Fiber Füzyon Yapıştırıcı
ÇİN elektrotlar T-39/ T-66/ T-71C/ 81 C füzyon yapıştırıcı ER-10 Yedek Elektrotlar-39/ T-66/ T-71C/ 81 C fiber optik füzyon yapıştırıcı T ile kullanmak için. için yapıştırıcı elektrotlar için YAPILAN elektrotlar ER-10

₺132.70

OLMAK Cisco duplex LC konnektör ve ŞİRKETLERİN fonksiyonu ile BİRE-SR alıcı-verici,10 G 850nm 300m ADET+ optik modülü ile uyumlu
Duplex LC konnektör ve ŞİRKETLERİN fonksiyonu ile 10 G 850nm 300m ADET+ optik modülü Dijital-1dBm Alıcı Hassasiyeti:-10dBm Mesafe 300 m Tek 3.3 V Güç kaynağı İnşa 651 G. üzerinde 40ps/nm kadar IEEE OLMAK ae-SR/SW Güç Dağılımı Dağılım tolerans ile MSA ADET+ Belirtimi SFF-8431 Uyumlu ve TTL Mantık Arabirimi Duplex LC Konnektör Arayüzü,

₺183.52 ₺174.37

1 ücretsiz Kargo 850/1300nm 62.5/125 MM 50/50 Kaplin Oranı LC/PC 1x2 FBT Bağlaştırıcı 2 Modlu FBT Fiber Optik Bölücü*
1 ücretsiz Kargo 850/1300nm 62.5/125 MM 50/50 Kaplin Oranı LC/PC 1x2 FBT Bağlaştırıcı 2 Modlu FBT Fiber Optik Bölücü* Açıklama Çoklu Bağlantı 50um veya 62.5 um çekirdek çapı kademeli dizin liflerden üretilmektedir. Standart çoklu kuplörler sık 850nm 1300nm veya çalışan LED kaynakları ile kısa mesafe iletişimde kullanılmaktadır.

₺158.59

Yazın 1X8 1X8 PLC splitter Düzlemsel dalga ile SCAPC Fiber Optik PLC Splitter kutu Kutu eve kadar fiber Optik splitter Ücretsiz kargo
Yazın 1X8 1X8 PLC splitter Düzlemsel dalga ile SCAPC Fiber Optik PLC Splitter kutu Kutu eve kadar fiber Optik splitter Ücretsiz kargo Senin ellerine teslim hızlı kargo, en güvenli şekilde sağlamak için en iyi hizmeti veriyoruz ürünlerimizin kalitesini sağlamak için sizi temin ederim! Eğer ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, ya da kalite

₺146.64 ₺136.39

20KM Singlemode fiber Optik alıcı-Verici 1 Çift fiber RS 232 / optik kedi / endüstriyel / Yıldırım dalgalanma / 232 Fiber SC
Açıklamaları Bu daha fazla işlev ve ekonomi RS-232 arayüzü fiber optik modem bir tür. MPİ denetleyicisi, ANA bilgisayar veya SCADA bağlamak için en iyi seçimdir. Transfer ortamı olarak fiber Optik kullanılan sistemin transfer fonksiyonunu artırmak. Scurviness ortamı altında grev etkili menace çekimser haberleşme cihazları, dalgalanma, elektromanyetizma

₺316.29

Kullanılan Telekomünikasyon alanında Ucuz JW3208A -70~+6dBm El Fiber Optik Güç Ölçer
Kullanılan Telekomünikasyon alanında Ucuz JW3208A -70~+6dBm El Fiber Optik Güç Ölçer Mağazamıza Hoşgeldiniz Hedefimiz: Yüksek Kalite , En İyi Hizmeti ,Hızlı Yanıt Çin pazarına hoş geldiniz,Çin'den mal satın almak yönlendirebilirsiniz.Bizim öğeler ilgilenen sevindim,Çin profesyonel bir tedarikçi, biz burada çok iyi

₺280.30

Yeni TL-SM311LM TP-LİNK Uyumlu 1.25 G 550 ADET alıcı-Verici modül
Yeni TL-SM311LM TP-LİNK Uyumlu 1.25 G 550 ADET Modlu alıcı-Verici modül % 100 uyumlu,iyi koşullarda Test edilen garantili CE&FCC sertifika 1 Yıl yedek ve 3 Yıl Garanti ile yüksek kalite. Yükleme özgün bir fiyatlar Telekom sınıf kalite,rekabetçi fiyat, 10 %-20% Ürün Durum Yükleme özgün olanlar ile %100 uyumlu yüksek

₺99.58

2x2 FBT Bağlaştırıcı 2*2 FBT Splitter 1310/1550nm 50/50 Kaplin Oranı 250um çıplak fiber
2X2 FBT Bağlaştırıcı -Fiber Kuplörler kaplin alanında optik sinyalleri çift ve yeniden Singlemode Optik ışık gücü dağıtmak. Anahtar parametreleri çalışma dalga boyu, bant genişliği ve aşırı kaybı, oranı, PDL kaplin ve benzeri. Ayrıntılı açıklama Özellikler: Uygulamalar: Düşük Ekleme kaybı Uzun

₺95.01

SANAYİ için KELUSHİ 30mw Mini Fiber Optik kırmızı lazer ışık Görsel Hata Bulucu Kablo Test cihazı ile Test Aracı 2.5 mm SC/FC konnektör
30mw Fiber Optik Görsel Hata Bulucu(SC/FC/ST) 20~30KM Mini 2.5 mm konnektör 1310 ,3 G Özellikleri için MEVDUAT 1550nm Fiber Optik Test cihazı: 2.5 mm evrensel bağlayıcı, 1.25 mm Konnektörler için, FC (Erkek)-LC (Kadın) dönüştürücü istekleri üzerine temin edilebilir. Çalışır ya CW ya da Darbeli Sürekli çıkış gücü Düşük batarya uyarı Uzun

₺128.94