Feiyang KL için LCD Monitör Kablo Kablo Tel-300T KL-280 KL-280G KL-280 H. KL-260 Füzyon Yapıştırıcı

₺138.45

SKU: m26645
Sosyal medyada paylaşım :

Etiketler: füzyon yapıştırıcı, yapıştırıcı fusion, kablo yapıştırıcı, Ucuz fusion yapıştırıcı, Yüksek Kalite yapıştırıcı fusion, Çin kablo yapıştırıcı Tedarikçileri.

Feiyang KL-300T KL-280 KL-280G KL-280 H. KL-260 Fusion Yapıştırıcı LCD Monitör Kablo Kablo Tel

Feiyang LCD kablo iki tür vardır, eğer aşağıdaki resmi tıklayın lütfen aşağıdaki gerekiyorsa.

Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
Paket Ağırlık 0.1kg (0.22lb.)
Model Numarası KL-300T
Marka Adı AUA

Değerlendirmenizi yazın!


Ayrıca gibi olabilir

Yönetilmeyen 8 port 10/sn DIN Ray Montajlı Endüstriyel Ethernet RJ-45 konnektör Şalteri
8 port 10/100M Yönetilmeyen DIN Ray Endüstriyel Ethernet Switch, RJ-45 konnektör Monte Boyutlar Ürün Resimleri DIN Ray Montaj

₺1 106.36 ₺1 051.04

Atık fiber kutusu Yüksek Hassasiyetli Fiber Cleaver Optik Konnektör FC İle 10 ADET/LOT-Fiber Optik Cleaver,3 G Kullanılan 6
Hassas kesme aletleri için ekonomik Fiber Cleaver tek lif, bu kesici hem 250µm kaplı lif için de geçerlidir, ama aynı zamanda 900µm kaplı fiber için geçerlidir. Kesme daha doğru, özel bir beceri. 16mm 10 için kesme uzunluğu: 0.9 mm fiber; 9 0,25 mm fiber-16mm Fiber paket çapları: 125µm Kaplamalı dış çapı: 0.25 & 1.5

₺1 659.65 ₺1 576.66

SM 10km 1310 10 g FTLX1471D3BTL SA-SA----34060599 ADET+
SeeMe Co Hoşgeldiniz. Toptan LTD İndirim? Daha fazla parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. Daha fazla bilgi veya teknik soru için, SeeMe hizmet temas kurmaktan çekinmeyin.

₺173.34

SFOT CBT630B CBT630B VDSL2/ADSL2+Kablosuz Modem, kablosuz Yönlendirici
SFOT CBT630B CBT630B VDSL2/ADSL2+Kablosuz Modem, kablosuz Yönlendirici Ürün Özellikleri Genel Bakış CBT630B serisi VDSL2/ADSL2+, 4 port 10/sn 2, 1wan portu/100 auto MDI/Mdıx Switch ve 802.11 b/g/n Kablosuz bağlantı IEEE Eternet 1000mb. CBT630B serisi konut kullanıcıları için ideal bir çözümdür, CBT630B kötü niyetli bilgisayar korsanlarına karşı

₺405.69

CT30 fiber kesme aracı sahibi CT-30 cleaver üçlü kaplı tel / çıplak fiber / pigtail evrensel Fikstür Ücretsiz kargo
CT30 fiber kesme aracı sahibi CT-30 cleaver üçlü kaplı tel / çıplak fiber / pigtail evrensel Fikstür Ücretsiz kargo Senin ellerine teslim hızlı kargo, en güvenli şekilde sağlamak için en iyi hizmeti veriyoruz ürünlerimizin kalitesini sağlamak için sizi temin ederim! Eğer ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, ya da kalite sorunları

₺92.72 ₺86.23

16 Kanal Video Fiber Optik Medya CCTV -16 BNC RS 485 Data Verici Alıcı Tek modlu 20Km 19 inç Raf Dönüştürücüleri
16 RS 485 veri -1Pair Video Fiber Optik Dönüştürücüler Kanal Yüksek Kalite / Yüksek Performans / Fabrika fiyat Wholsales. 100,000 saat * MTBF, hatalar Arası Ortalama Süre ), Güvenle Satın al! 20Km (0~) varsayılan gemi tek modlu sürümü. 2Km (0~) çok özelleştirmek için kullanılabilir, gerekirse, sipariş önce bizimle irtibata

₺1 099.05 ₺1 044.10

CCTV Gözetim sistemi İçin 2 KANALLI Video Fiber Optik Medya Dönüştürücüler -2 BNC RS 485 Data Verici Alıcı Tek modlu 20Km
RS 485 veri -1Pair ile 2 Kanal Video Fiber Optik Dönüştürücüler Yüksek Kalite / Yüksek Performans / Fabrika fiyat Wholsales. 100,000 saat * MTBF, hatalar Arası Ortalama Süre ), Güvenle Satın al! 20Km (0~) varsayılan gemi tek modlu sürümü. 2Km (0~) çok özelleştirmek için kullanılabilir, gerekirse, sipariş önce bizimle irtibata

₺501.58 ₺411.30

Fiber Optik Konnektör Temizleyici Temizleme Kasetleri Temizleyici 500 Temizler Kaset
Fiber Optik Konnektör Temizleyici Temizleme Kasetleri Temizleyici 500 Temizler Kaset 32 özellikleri: Kompakt ve hafif tasarımı Basit bir düğme çekim işlemi Değiştirilebilir temiz bant makaraları 500 bira Üzerinde etkin bir maliyet her bandı Mükemmel anti-statik özellikler bağlayıcı alkol Özellikler olmadan Tutarlı Temizleme sonuçları temizlikten

₺154.83

OLMAK Cisco duplex LC konnektör ve ŞİRKETLERİN fonksiyonu ile BİRE-SR alıcı-verici,10 G 850nm 300m ADET+ optik modülü ile uyumlu
Duplex LC konnektör ve ŞİRKETLERİN fonksiyonu ile 10 G 850nm 300m ADET+ optik modülü Dijital-1dBm Alıcı Hassasiyeti:-10dBm Mesafe 300 m Tek 3.3 V Güç kaynağı İnşa 651 G. üzerinde 40ps/nm kadar IEEE OLMAK ae-SR/SW Güç Dağılımı Dağılım tolerans ile MSA ADET+ Belirtimi SFF-8431 Uyumlu ve TTL Mantık Arabirimi Duplex LC Konnektör Arayüzü,

₺183.52 ₺174.37

Ücretsiz Kargo YJ-200P 30mw 20km Mini Kırmızı Lazer Fiber Optik Görsel Hata Bulucu Kablo Test cihazı 30mw
Ücretsiz Kargo YJ-200P 30mw 20km Mini Kırmızı Lazer Fiber Optik Görsel Hata Bulucu Kablo Test cihazı 30mw Mağazamıza Hoşgeldiniz Hedefimiz: Yüksek Kalite , En İyi Hizmeti ,Hızlı Yanıt Çin pazarına hoş geldiniz,Çin'den mal satın almak yönlendirebilirsiniz.Bizim öğeler ilgilenen sevindim,Çin profesyonel bir tedarikçi,

₺293.20

45-163 Fiber Optik Striptizci/Fiber Optik Ceket Striptizci 45-163 / Fiber Optik Striptizci/Cleaver/Dilimleme Striptizci
Açıklama: -Adım Koaksiyel Kablo Striptizci İdeal 45-163 - İdeal İki (5.6 mm - 3.2 mm) O. D 7/32 için kablo Striptizci 1/8 Kapalı fiber optik çalarken olmadan farklı tampon boru çapları kesme kapasitesine sahip hassas fiber optik sıyırma aracı kullanan Fiber optik gevşek tüp fiber gerektirir. Bu Fiber Optik Buffer Tüp Striptizci fiber

₺86.67 ₺80.62

20KM Singlemode fiber Optik alıcı-Verici 1 Çift fiber RS 232 / optik kedi / endüstriyel / Yıldırım dalgalanma / 232 Fiber SC
Açıklamaları Bu daha fazla işlev ve ekonomi RS-232 arayüzü fiber optik modem bir tür. MPİ denetleyicisi, ANA bilgisayar veya SCADA bağlamak için en iyi seçimdir. Transfer ortamı olarak fiber Optik kullanılan sistemin transfer fonksiyonunu artırmak. Scurviness ortamı altında grev etkili menace çekimser haberleşme cihazları, dalgalanma, elektromanyetizma

₺316.29

Kullanılan Telekomünikasyon alanında Ucuz JW3208A -70~+6dBm El Fiber Optik Güç Ölçer
Kullanılan Telekomünikasyon alanında Ucuz JW3208A -70~+6dBm El Fiber Optik Güç Ölçer Mağazamıza Hoşgeldiniz Hedefimiz: Yüksek Kalite , En İyi Hizmeti ,Hızlı Yanıt Çin pazarına hoş geldiniz,Çin'den mal satın almak yönlendirebilirsiniz.Bizim öğeler ilgilenen sevindim,Çin profesyonel bir tedarikçi, biz burada çok iyi

₺280.30

Yeni TL-SM311LM TP-LİNK Uyumlu 1.25 G 550 ADET alıcı-Verici modül
Yeni TL-SM311LM TP-LİNK Uyumlu 1.25 G 550 ADET Modlu alıcı-Verici modül % 100 uyumlu,iyi koşullarda Test edilen garantili CE&FCC sertifika 1 Yıl yedek ve 3 Yıl Garanti ile yüksek kalite. Yükleme özgün bir fiyatlar Telekom sınıf kalite,rekabetçi fiyat, 10 %-20% Ürün Durum Yükleme özgün olanlar ile %100 uyumlu yüksek

₺99.58

TF kart yuvası FM Radyo MP3 bağlayabilir hoparlör masa lambası 7 fonksiyonu güneş enerjili elektrikli fan spot
2014 TF kart yuvası FM Radyo MP3 bağlayabilir hoparlör masa lambası 7 fonksiyonu güneş enerjili elektrikli fan spot Özellikler: 1.Temiz, sürdürülebilir güneş enerjisi - yeniden fotovoltaik güç sağlar-dahili lityum pil şarj 2.Tam spektrum giriş V ile AC-DC Adaptörü - dahili lityum pil için acil yeniden şarj güç sağlar 3.26

₺553.22

KAPALI ZIRHLI 15METERS-LC DUBLEKS ÇOK MODLU 50/125 OM2 FİBER OPTİK KABLO PATCH CORD JUMPER
KAPALI ZIRHLI 15METERS LC-LC ÇOK MODLU 50/125 OM2 FİBER OPTİK KABLO ,PATCH CORD JUMPER DUBLEKS Metal zırh, güçlü çekme dayanımı. Not: Uzunluk ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls tırnak için benimle temas kurmaktan çekinmeyin. 100% yeni malzeme ve Taşıyıcı-sınıf kalite. Teknik Özellikler: Parametre Birim FC,

₺294.97

Tek LC Konnektör ile 5pairs/lot WDM/BİDİ SFP Modülünü Fiber Optik 1.25 G BiDi ADET alıcı-Verici, 40km
Ürün Açıklaması Tek Lif PROGRAM ADET Modül 1.25 G BiDi ADET alıcı-Verici, 40km reach SC veya LC Konnektör Veri Hızı: 1.25 Gb/s Mesafe 40km Simplex LC optik kabul edilebilir Türü:Tx1310nm /Rx1490nm ve Tx1490nm /Rx1310nm B .Türü: Tx1310nm /Rx1550nm ve Tx1550nm /Rx1310nm C .Türü: Tx1490nm /Rx1550nm ve

₺1 482.54

1 ÇİFT UZANABİLECEĞİ HD VGA / USB / Klavye / Fare / Ses Tek Fiber Optik Extender 1080P video Optik Çoklayıcı Fiber 20 KM FC
Ürün verici ve bir alıcı oluşur, Tek bir fiber ses, VGA arabirimi üzerinden ana bilgisayara distal sonuna kadar uzatılmış, kullanıcı ana bilgisayar için distal ucunda gerçek zamanlı görüntü ve ses olarak dinleyebilirsiniz. Bu ürün gerçek yüksek tanımlı ses ve video-time iletim, maksimum çözünürlük: 1920 × 1080 @ 60 Hz, Maksimum

₺1 283.46 ₺1 219.29

SANAYİ için KELUSHİ 30mw Mini Fiber Optik kırmızı lazer ışık Görsel Hata Bulucu Kablo Test cihazı ile Test Aracı 2.5 mm SC/FC konnektör
30mw Fiber Optik Görsel Hata Bulucu(SC/FC/ST) 20~30KM Mini 2.5 mm konnektör 1310 ,3 G Özellikleri için MEVDUAT 1550nm Fiber Optik Test cihazı: 2.5 mm evrensel bağlayıcı, 1.25 mm Konnektörler için, FC (Erkek)-LC (Kadın) dönüştürücü istekleri üzerine temin edilebilir. Çalışır ya CW ya da Darbeli Sürekli çıkış gücü Düşük batarya uyarı Uzun

₺128.94